Количка
Продукти
За нас
Магазини
Контакти
+359 88 808 08 07
София
Назад
Текила POR LA GENTE
700 мл
Арт:
0068360
Оцени
14,90 €
(21,29 €/л)
Поръчай
Оцени
* 1 € = 1,95583 лв
Информация за производител
Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Често разглеждани
4.5
Пенливо Вино Брют Крисекко
375 мл
10,64 €/л
3,99 €
Купи
Бира Тетерив вишна 7%
500 мл
3,20 €/л
1,60 €
Купи
Бира Светла Старе Мисто
500 мл
3,20 €/л
1,60 €
Купи
Вино бяло Шабли
750 мл
30,53 €/л
22,90 €
Купи
Уиски MACINTYRE'S DROP
700 мл
12,14 €/л
8,50 €
Купи
Коментари
Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Остави коментар
Оценете продукта
1
2
3
4
5
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy
and
Terms of Service
apply.
Изпрати
Вашият коментар е изпратен успешно!
Предоставяне на информация по чл. 55б, ал. 5 от Закона за въвеждане на еврото в Република България от „БЕРЬОЗКА БЪЛГАРИЯ“ ЕООД от 28.09.2026
Продукт е добавен в бележник
Продукт е изтрит от бележника
Вход
Регистрация
+359 88 808 08 07
Контакти
За нас
Плащане
Магазини
Политика за поверителност
Общи условия
Изберете град
София
Варна
Свети Влас - Несебър
Други
Продукти
Топ продукти
Нови продукти
Отстъпка
Направено от Берёзка
Здравословни продукти
Кулинария и Фаст фууд
Хапни Набързо
СтрийтФууд
Сладкиши и Десерти
Напитки
Обедно меню
Суши
Млечни и Яйца
Млека
Йогурти и десерти
Сирена и Кашкавали
Месо и Риба
Месарница
Морски Дарове
Хайвер
Алкохол
Бира
Вино
Твърд алкохол
Консерви
Зеленчукови
Мед и Сладка
Рибни и Месни
Пакетирани храни
Сосове и Подправки
Варива и Макарони
Кафе и Чай
Замразени продукти
Пелмени и Вареники
Сладолед
Други
Хлебни изделия
Хляб
Лаваш
Блатове за торта
Захарни изделия
Бисквити и вафли
Бонбони и Шоколад
Торти и Други сладки
Снаксове
Сушени
Сладки
Солени
Безалкохолни напитки
Напитки
Вода
Сокове
Козметика и Дрогерия
Здраве
Козметика
Сувенири
Сувенири
Оценете продукта