Количка

Бурбон CUMBERLAND FALLS

1 л
Арт: 0068359
11,90 €
(11,90 €/л)
* 1 € = 1,95583 лв

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Уиски MACINTYRE'S DROP

700 мл 12,14 €/л

8,50 €
Купи
Бира Тетерив вишна 7%

500 мл 3,20 €/л

1,60 €
Купи
Вино бяло Шабли

750 мл 30,53 €/л

22,90 €
Купи
Бира Светла Старе Мисто

500 мл 3,20 €/л

1,60 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти