Количка

Сурово-сушен колбас Salchichón Ibérico

100 г
Арт: 0022014
4,90 €
(49,00 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
426
Ккал
27.1
Протеини
34.6
Мазнини
1.4
Въглехидрати

Съставки

Месо от иберийско прасе (мин. 30% хранено с жълъди), сол, декстроза, свински протеин, декстроза, подправки, антиоксидант: натриев аскорбат (E301), консерванти: натриев нитрит (E250), калиев нитрат (E252).

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранявайте при температура от 0 °C до +7 °C. Опаковано в защитна атмосфера.

Информация за производител

Redondo Iglesias
Фирма: Redondo Iglesias SAU
Телефон: 961 532 880
Адрес: Vía de Servicio, Av. Reial Monestir Santa Maria de Poblet, 68, A-3, 46930 Quart de Poblet, Valencia, Испания
Redondo Iglesias

Често разглеждани

Кренвирши Телешки RGK

300 г 14,67 €/кг

4,40 €
Купи
Кренвирши Ученически

500 г 7,90 €/кг

3,95 €
Купи
Колбас Докторская говеждо RGK

450 г 11,24 €/кг

5,06 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти