Количка

Скумрия вакуум МВ

300 г
Арт: 0014002
24,90 €
(83,00 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв

Пушена атлантическа скумрия. Една опаковка съдържа приблизително 300 г!

За 100 грама
275
Ккал
18.5
Протеини
21.6
Мазнини
0
Въглехидрати

Съставки

Атлантическа СКУМРИЯ (Scomber scombrus), сол, млечна киселина, оцетна киселина, дим. Район и метод на улов: уловена с тралове в Североизточния Атлантически океан; северната част на Северно море. Произход: Нидерландия.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Опаковано в защитна атмосфера (MAP). Замразен продукт. Да се съхранява при −18 °C. След размразяване да се съхранява до 12 дни при +4 °C. Да не се замразява повторно.

Информация за производител

Mooijer-Volendam
Телефон: +31 299 363757
Адрес: „Можур Волендам BV”, 1130 Волендам, Нидерландия.
Mooijer-Volendam

Често разглеждани

Сьомга в олио Banga

120 г 23,42 €/кг

2,81 €
Купи
Шпроти в олио Рига Голд

240 г 18,75 €/кг

4,50 €
Купи
Сардини в зехтин UBAGO

120 г 28,33 €/кг

3,40 €
Купи
Пастет от гъши дроб Nõo

200 г 15,10 €/кг

3,02 €
Купи
-50%
Хайвер от треска Banga

120 г 16,00 €/кг

1,92 € 3,83 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти