Количка

Медени топчета HONEY BEE

250 г
Арт: 0001794
5,90 €
(23,60 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
310.7
Ккал
3.6
Протеини
17.6
Мазнини
34.4
Въглехидрати

Съставки

Ултрапастьоризирана СМЕТАНА 36 % масленост (СМЕТАНА от КРАВЕ МЛЯКО, млечни протеини, стабилизатор: карагенан), захар, пшенично БРАШНО висш клас, кокоши ЯЙЦА (меланж), крема сирене (МЛЯКО пастьоризирано, млечна СМЕТАНА, млечни ферменти, сол, стабилизатори: гуарова гума, гума от рожкови семена, ксантанова гума), маргарин (рафинирани, избелени и дезодорирани растителни масла: палмово масло и неговите фракции, слънчогледово масло в променливи пропорции; вода питейна, сол, емулгатори: моно- и диглицериди на мастни киселини, полисорбат 80, слънчогледов лецитин; консервант: калиев сорбат; регулатор на киселинността: лимонена киселина; ароматизанти: «Масло», «Прясно мляко»; оцветител: бета-каротин), меден сироп (захар, вода питейна, регулатор на киселинността: лимонена киселина), натурален мед, набухвател: натриев бикарбонат, сол, емулгатор (вода питейна, захар, емулгатори: моно- и диглицериди на мастни киселини, естери на полиглицериди на мастни киселини; влагозадържащ агент: пропиленгликол; стабилизатор: соли на мастни киселини), консервант: сорбинова киселина. Алергени: съдържа ЯЙЦА, МЛЯКО, ГЛУТЕН (ПШЕНИЦА). Може да съдържа следи от ФЪСТЪЦИ, СОЯ, СУСАМ, БАДЕМИ и ШАМФЪСТЪК. Без ГМО.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранявайте при температура -18 °C и относителна влажност на въздуха не повече от 75 % до 365 дни. След дефростация съхранявайте в хладилник при температура (6±2) °C и консумирайте в рамките на 12 дни. Повторно не замразявайте! Дефростация: препоръчва се да се извършва в оригиналната херметична опаковка за запазване на оптималната текстура и защита на продукта от странични миризми. Начини на дефростация: в хладилник при температура (6±2) °C за 3–5 часа; при стайна температура 20–25 °C за 2–3 часа. След дефростация продуктът да се съхранява в хладилник при температура (6±2) °C в плътно затворен контейнер или кутия за предпазване от изсъхване и да се консумира в рамките на 12 дни. Повторно не замразявайте!

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

3D десерт ябълка VATSAK

110 г 44,55 €/кг

4,90 €
Купи
-30%
Замразена вафлена карамелена торта ВАЦАК

900 г 10,03 €/кг

9,03 € 12,90 €
Купи
3D десерт вишна VATSAK

110 г 44,55 €/кг

4,90 €
Купи
Торта Наполеон Tarta

370 г 13,49 €/кг

4,99 €
Купи
Еклери с карамелен крем VATSAK

210 г 16,67 €/кг

3,50 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти