Количка

Еклери с ванилов крем VATSAK

210 г
Арт: 0001797
3,90 €
(18,57 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
272
Ккал
2.5
Протеини
18.5
Мазнини
23.8
Въглехидрати

Съставки

Питейна вода, течни кокоши ЯЙЦА, смес за еклери (ПШЕНИЧНО брашно, модифицирано нишесте, царевично нишесте, ПШЕНИЧНО нишесте, сгъстител: карагенан; набухватели: натриев хидрогенкарбонат, натриев дихидрогенфосфат; стабилизатори: натриев алгинат, калциев сулфат, тетранатриев пирофосфат; захар, сол, оцветител: бета-каротин), рафинирано дезодорирано слънчогледово олио, смес за крем (захар, модифицирано картофено нишесте, декстроза, МЛЕЧНА СУРОВАТКА на прах, растителна палмова мазнина (напълно хидрогенирана), сух глюкозен сироп, сгъстители: натриев алгинат, карагенан; емулгатори: естери на глицерола с оцетна киселина и мастни киселини, естери на глицерола с млечна киселина и мастни киселини, захарозни естери на мастни киселини; готварска сол, антислепващ агент: калциев карбонат, МЛЕЧЕН ПРОТЕИН, ароматизанти: ванилия, масло, мляко; естествен оцветител: бета-каротин), растително-млечна смес с общо съдържание на мазнини 72,5% (растителни масла и мазнини 72,2% (слънчогледово олио, палмово масло, рафинирани, дезодорирани, в естествена и частично хидрогенирана форма в различни пропорции), концентрирана деминерализирана МЛЕЧНА СУРОВАТКА, МЪТЕНИЦА, емулгатори: моно- и диглицериди на мастни киселини, СОЕВ лецитин; захар, консерванти: калиев сорбат, натриев бензоат; КРАВЕ МАСЛО, ароматизанти, антиоксиданти: бутилхидроксианизол, бутилхидрокситолуен; оцветител: бета-каротин; съдържа 0,15% МЛЕЧНА мазнина от общото съдържание на мазнини), захар, консервант: сорбинова киселина, ароматизант: ванилова есенция. Може да съдържа следи от ФЪСТЪЦИ, СУСАМ и ЯДКИ.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранявайте при температура -18°C и относителна влажност на въздуха не повече от 75%. Срок на годност при тези условия: 365 дни. Извадете продукта от опаковката и го оставете да се размрази в хладилник за приблизително 5–8 часа при температура (6±2)°C. Продуктът може да се размрази върху чиния при стайна температура за 2–3 часа. Отделни бройки от продукта трябва да се размразяват при температура (20–25)°C за 15–25 минути. След размразяване съхранявайте в хладилник и консумирайте в рамките на 7 дни. След размразяване продуктът да не се замразява повторно.

Описание



Информация за производител

VATSAK
Фирма: ТМ «Вацак»
Телефон: +380674300770
Адрес: Винницкая область г.Могилев-Подольский ул. Армянская, 4
VATSAK

Често разглеждани

Торта в чаша пинчер с вишна

250 г 11,96 €/кг

2,99 €
Купи
Плодова пастила Асорти №2

18 г 44,44 €/кг

0,80 €
Купи
3D десерт ябълка VATSAK

110 г 44,55 €/кг

4,90 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти