Количка

Сирники 1 бр

70 г
Арт: 0089036
1,12 €
(16,07 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв

Насладете се на сирники, приготвени с любов и внимание, които ще ви завладеят със своя невероятен вкус!

За 100 грама
183
Ккал
18
Протеини
3
Мазнини
19
Въглехидрати

Съставки

ИЗВАРА, яйца, ПШЕНИЧНО БРАШНО, грис, сол и захар

Съхранение

Да се съхранява от 0 до +4С.

Описание

Сирниките са отличен избор за вашия сутрешен или следобеден чай. Съчетайте ги с любимия си плодов сироп, мед или пудра захар, за да допълните удоволствието от тях.

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Пастила ябълка/малина KOSSA FRUIT

15 г 46,67 €/кг

0,70 €
Купи
Замразена торта „Київ-В“ ВАЦАК

450 г 15,33 €/кг

6,90 €
Купи
Пати с вишна

140 г 10,57 €/кг

1,48 €
Купи

Коментари

5.0
5
Биляна
06.08.2024
5
Станимир
30.09.2023

Супер

5
Анастасия
17.08.2023

Идеальные сырники, буду брать на постоянной основе

5
Станимир Иванов
04.08.2023
5
Melania
03.08.2023

Очень вкусно

5
Лилия Иванова
03.08.2023
Вижте повече отзиви
Продукти