Количка

Бонбони пъпеш с орехи ВС

300 г
Арт: 0085636
3,58 €
(11,93 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
435
Ккал
2.4
Протеини
15.9
Мазнини
60.4
Въглехидрати

Съставки

Сушен пъпеш (50%), сладкарска глазура (30%) (бяла захар, растителна мазнина (напълно хидрогениран палмоядков стеарин), какао на прах, емулгатор: СОЕВ ЛЕЦИТИН, ароматизант „Шоколад“, ванилин, сол), ОРЕХОВИ ЯДКИ (10%), бяла захар (10%). Предупреждение: може да съдържа фрагменти от костилки и черупки от ядки.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Да се съхранява при температура (18 ± 3) °C и относителна влажност на въздуха не повече от 75%.

Информация за производител

ВОЛИНСЬКІ СОЛОДОЩІ
Фирма: ТОВ „ВОЛИНСЬКІ СОЛОДОЩІ“
Телефон: +38 095 116 33 55
Адрес: 45608, Волинська обл., с.Полонка, вул. Перемоги, 21А
ВОЛИНСЬКІ СОЛОДОЩІ

Често разглеждани

Желиран десерт от дюли PASTORET

250 г 14,00 €/кг

3,50 €
Купи
Желе YELLI FRUIT EXTRACOLА́GENO

400 г 7,48 €/кг

2,99 €
Купи
Желе Jungle Pop с вкус на киви

115 г 6,96 €/кг

0,80 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти