Количка

Бонбони кайсия в глазур ВС

300 г
Арт: 0085638
3,58 €
(11,93 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
439.8
Ккал
5.1
Протеини
20.4
Мазнини
56.1
Въглехидрати

Съставки

Сушени кайсии (60%), сладкарска глазура (30%) (бяла захар, растителна мазнина (напълно хидрогениран палмоядков стеарин), какао на прах, емулгатор: СОЕВ ЛЕЦИТИН, ароматизант „Шоколад“, ванилин, сол), бяла захар (10%). Предупреждение: може да съдържа фрагменти от костилки и черупки от ядки.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Да се съхранява при температура (18 ± 3) °C и относителна влажност на въздуха не повече от 75%.

Информация за производител

ВОЛИНСЬКІ СОЛОДОЩІ
Фирма: ТОВ „ВОЛИНСЬКІ СОЛОДОЩІ“
Телефон: +38 095 116 33 55
Адрес: 45608, Волинська обл., с.Полонка, вул. Перемоги, 21А
ВОЛИНСЬКІ СОЛОДОЩІ

Често разглеждани

Маршмелоу аромат ягода DEMI

60 г 15,00 €/кг

0,90 €
Купи
Желе Jungle Pop с вкус на киви

115 г 6,96 €/кг

0,80 €
Купи
Бонбони Аленка Крем-Брюле

200 г 17,90 €/кг

3,58 €
Купи
-30%
Маршмелоу с аромат ягода Веселі пружинки

75 г 11,20 €/кг

0,84 € 1,20 €
Купи
Бонбони птиче мляко ванил ВС

500 г 11,80 €/кг

5,90 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти