Количка

Салата одеса

250 г
Арт: 0089077
3,99 €
(15,96 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
175
Ккал
6
Протеини
15
Мазнини
3
Въглехидрати

Съставки

"Провансалска" майонеза ( масло слънчогледово рафинирано дезодорирано, вода питейна, яичен жълтък на прах 1%, оцет, сол, сгъстител 1422, ароматизанти, консервант - сорбинова киселина, оцветители, каротини, подсладител: захарин), шунка салт (свинско месо 45%, вода, картофено нишесте, сол, изолат и хидролизат, соев протеин, пшенични фибри (от зърнени култури, съдържащи глутен), свински протеин (колаген и кръв) стабилизатори Е451, Е450, Е452, Е262, сгъстители Е407а, Е407, подобрители на вкуса Е621, Е635, глюкозни антиоксиданти Е316, Е301, екстракти от прдправки, ароматизанти (съдържат мляко, включително лактоза) захар, малтодекстрин, екстракт от дрожди, оцветител, консервант Е250), краставици пресни, консервирана царевица, печурки мариновани.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Да се съхранява при t = 0ºC +4ºC. За директна консумация!

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Суши Угорь/Змиорка 8 бр

290 г 28,03 €/кг

8,13 €
Купи
Суши Зелен Дракон 8 бр

270 г 30,11 €/кг

8,13 €
Купи
Фреш сок нар

250 мл 10,00 €/л

2,50 €
Купи
Суши Самурай 8 бр

270 г 26,32 €/кг

7,11 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти