Количка

Ряженка 3.2% Gamtos

500 мл
Арт: 0018432
1,99 €
(3,98 €/л)
* 1 € = 1,95583 лв
Ряженка 3,2% от търговската марка "Gamtos" - гъста, сладка и ароматна! Сладостта на ряженка се заменя с приятна киселинност в послевкуса.
За 100 грама
58
Ккал
3.2
Протеини
3.2
Мазнини
4.1
Въглехидрати

Съставки

Пълномаслено мляко,закваска: Бифидобактерии.Броят на бифидобактерии не по-малко от 1-106КОЕ на 1 g продукт.

Съхранение

Да се съхранява при температура от 0 ° до 6° С След отваряне, съхранявайте при температура 0*С до 6*С в рамките на 3 дни.

Описание

Ряженка 3,2% от търговската марка "Gamtos" - гъста, сладка и ароматна! Красив кремав цвят, хомогенна структура и ярък аромат на мляко. Сладостта на ряженка се заменя с приятна киселинност в послевкуса. Натурален продукт от пълномаслено мляко и закваска с бифидобактерии.

Информация за производител

Svalya
Телефон: +370 5 2461414
Адрес: Perkūnkiemio st. 3 LT-12127, Vilnius, Lithuania.
Svalya

Често разглеждани

Сметана 25%

200 г 14,95 €/кг

2,99 €
Купи
Кефир 4% Tukuma Piens

1 л 2,90 €/л

2,90 €
Купи
Прясно мляко 3,2% Галичина

950 г 1,89 €/кг

1,80 €
Купи
Сметана 22% Сваля

200 г 10,20 €/кг

2,04 €
Купи
Кефир 2% Tukuma Piens

330 мл 3,00 €/л

0,99 €
Купи

Коментари

5.0
5
нанси
03.12.2025
5
Nasha
24.05.2025
5
Александра
22.05.2025
5
Анастасия
13.07.2023
Вижте повече отзиви
Продукти