Количка

Водка Особая Добра Шклянка Крыничная

700 мл
Арт: 0068406
6,60 €
(9,43 €/л)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв

Водката придобива своя характерен вкус след обработката на сместа от спирт и вода чрез активен въглен в специални филтри. При производството на водка Добра Шклянка. Крынiчная, спиртният настой от червени сушени кайсии се допълва с ароматен спирт от мента, благодарение на който продуктът придобива финен приятен аромат. Добра Шклянка. Крынiчная ще бъде по вкуса на почитателите на класиката.

За 100 грама
250
Ккал
0
Протеини
0
Мазнини
0
Въглехидрати

Съставки

Питейна вода от артезиански кладенец, ректифициран етилов алкохол от хранителни суровини "Лукс", захар, алкохолна инфузия на сушени кайсии, ароматен алкохол от мента.

Съхранение

Информация за производител

Бульбаш
Фирма: ООО «Завод Бульбашъ»
Телефон: +375 17 510-35-85
Адрес: Республика Беларусь, 223037, Минская обл., Минский р-н, Петришковский с/с, д. Венделево, ул. Центральная, д. 50
Бульбаш

Често разглеждани

-30%
Бренди Телави ХО

700 мл 34,90 €/л

24,43 € 34,90 €
Купи
Водка Пет Езера премиум

700 мл 14,14 €/л

9,90 €
Купи
Бренди Квинт Сюрприз 10г кутия

500 мл 39,80 €/л

19,90 €
Купи
Водка Береста Winter tear

1 л 15,29 €/л

15,29 €
Купи
Бренди Шустофф Ле Гранд Роял

500 г 21,80 €/кг

10,90 €
Купи

Коментари

5.0
5
Бранимир
16.07.2025

Много мека и приятна препоръчвам

5
Евгения
06.07.2023
Вижте повече отзиви
Продукти