Количка

Рамен вкус скариди с чили и лайм ACECOOK

78 г
Арт: 0072229
1,10 €
(14,10 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв


За 100 грама
405
Ккал
8.5
Протеини
12
Мазнини
63
Въглехидрати

Съставки

ПШЕНИЧНО брашно, палмово масло, сол, регулатори на киселинността: калиев карбонат, натриев карбонат, антиоксидант: токофероли, подправка с вкус на скариди (РАКООБРАЗНИ), захар, екстракт от мая, скариди на прах (РАКООБРАЗНИ), чили на прах, подправка с вкус на лайм, лук на прах, чесън на прах, подправки, подобрител на вкуса и аромат: мононатриев глутамат, ароматизант, бульон на прах от скариди (РАКООБРАЗНИ), мононатриев глутамат, дехидратиран зелен лук, дехидратирано чили, дехидратирана подправка лайм. Алергени: съдържа ПШЕНИЦА, ГЛУТЕН, РАКООБРАЗНИ (скариди). Може да съдържа следи от СОЯ, МЛЯКО, ЯЙЦА, РИБА, ФЪСТЪЦИ, СУСАМ, ЦЕЛИНА, СИНАП, МЕКОТЕЛИ.

Съхранение

Най-добър до: виж на опаковката. Съхранявайте при стайна температура на сухо и прохладно място.

Информация за производител

ACECOOK
Фирма: ACECOOK
Телефон: (028) 3815 4064
Адрес: Lot II-3, Road No.11, Tan Binh IP, Tay Thanh Ward, HCM city, Vietnam
ACECOOK

Често разглеждани

Елда ядрица

800 г 4,63 €/кг

3,70 €
Купи
Грах сух Ярмарка

700 г 4,74 €/кг

3,32 €
Купи
Рамен с оризови нудли Rabokki Paldo

145 г 13,10 €/кг

1,90 €
Купи
Рамен Garlic oil tangle Samyang

100 г 29,00 €/кг

2,90 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти