Количка

Пикантно пиле по азиатски

200 г
Арт: 0089268
4,50 €
(22,50 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
210
Ккал
13
Протеини
9.9
Мазнини
16.6
Въглехидрати

Съставки

Пиле филе %46, айран (ЛАКТОЗА), брашно (ГЛУТЕН), сос свит чили (захар, вода, червени чушки чили 23%, чесън, сол, модифицирано царевично нишесте, регулатор на киселинноста: оцетна киселина), олио, сос Шрирача (лют черен пипер, 56%, захар, сол, оцет от захарна тръстика, консервант и стабилизатор Е415), сол, черен пипер млян, СУСАМ, СУСАМ ЧЕРЕН, див лук.

Съхранение

Най-добър до: виж на опаковката. Съхранявайте при tºC = 0ºC +4ºC. За директна консумация!

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Поке с пиле терияки

420 г 12,05 €/кг

5,06 €
Купи
Палачинка със Сьомга

90 г 17,78 €/кг

1,60 €
Купи
Рол с Печено Свинско

300 г 11,76 €/кг

3,53 €
Купи
Напитка алое вера личи VINUT

500 мл 3,00 €/л

1,50 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти