Количка
-30%

Филе от сьомга в собствен сос RIANXEIRA

110 г
Арт: 0031263
4,50 € 3,15 €
(28,64 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
159
Ккал
20
Протеини
8.5
Мазнини
0.5
Въглехидрати

Съставки

Филе от СЬОМГА (Salmo salar) (РИБА), вода, сол. Източник на Омега-3 мастни киселини.

Съхранение

Най-добър до: виж на опаковката. Да се съхранява на хладно и сухо място. След отваряне прехвърлете продукта в неметален съд, съхранявайте в хладилник и консумирайте до 24 часа.

Описание



Информация за производител

Rianxeira
Телефон: 34 981 845 400
Адрес: C/ Vimieiro Nº 20, 15930 Boiro (A Coruña)
Rianxeira

Често разглеждани

Дроб от треска Рижско злато

120 г 29,17 €/кг

3,50 €
Купи
Пастет от гъши дроб Nõo

200 г 15,10 €/кг

3,02 €
Купи
-30%
Риба тон в зехтин RIANXEIRA

111 г 30,90 €/кг

3,43 € 4,90 €
Купи
Шпроти в олио Riga gold

250 г 19,60 €/кг

4,90 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти