Количка

Сурово-сушено месо Lomo Cebo Campo Ibérico

120 г
Арт: 0022012
11,90 €
(99,17 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
353
Ккал
35
Протеини
24
Мазнини
0.5
Въглехидрати

Съставки

Контрафиле от иберийско прасе, сол, червен пипер, подправки, захар, консерванти (натриев нитрит, калиев нитрат), антиоксидант (натриев аскорбат), декстроза.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранявайте при температура от 0 °C до +22 °C.

Описание



Информация за производител

Redondo Iglesias
Фирма: Redondo Iglesias SAU
Телефон: 961 532 880
Адрес: Vía de Servicio, Av. Reial Monestir Santa Maria de Poblet, 68, A-3, 46930 Quart de Poblet, Valencia, Испания
Redondo Iglesias

Често разглеждани

Кренвирши Венские RGК

300 г 15,17 €/кг

4,55 €
Купи
Уши свински пушени

240 г 16,25 €/кг

3,90 €
Купи
Колбас варен Столична

600 г 12,90 €/кг

7,74 €
Купи
Колбас Салями телешки RGK

270 г 29,26 €/кг

7,90 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти