Количка

Френски еклери ЛАСКА

200 г
Арт: 0004175
3,50 €
(17,50 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
454
Ккал
4.7
Протеини
33
Мазнини
37
Въглехидрати

Съставки

Растително-млечна смес „Дві Корівки“ (заместител на млечната мазнина и/или растителни мазнини и масла в естествено и втвърдено състояние, рафинирани, дезодорирани, МЛЕЧНА СУРОВАТКА и/или МЪТЕНИЦА, емулгатор „Естер-П“, КРАВЕ МАСЛО, захар, ароматизант „Масло-Сметана“, натурален оцветител: бета-каротин), течен пастьоризиран ЯЙЧЕН МЕЛАНЖ, черна сладкарска глазура (захар, напълно хидрогенирана растителна мазнина (палмоядков стеарин), какао на прах (16%), емулгатори: СОЕВ ЛЕЦИТИН (E322), полиглицерол полирицинолеат (E476), ароматизанти „Ванилин“ и „Шоколад“, сол), ПШЕНИЧНО БРАШНО висш сорт, суха смес „Фортуна“ за приготвяне на сладкарски крем (захар, картофено нишесте, пълномаслено МЛЯКО на прах, деминерализирана МЛЕЧНА СУРОВАТКА, стабилизираща система: натриев алгинат (E401), комплексообразуващи соли: натриеви фосфати (E339), дифосфати (E450), калциев сулфат (E516), натурален оцветител: бета-каротин, ароматизант: ванилия), трапезен маргарин „Сонячний особий“ (рафинирани дезодорирани палмово и слънчогледово масла, питейна вода, сол, емулгатори: моно- и диглицериди на мастни киселини (E471), полиоксиетилен сорбитан моноолеат (E433), СОЕВ ЛЕЦИТИН; консервант: сорбинова киселина; ароматизант „Масло“; регулатор на киселинността: млечна киселина; оцветител: бета-каротин), захар, слънчогледово масло, нишестена патока, сол, консервант: калиев сорбат (E202). Продуктът може да съдържа следи от ФЪСТЪЦИ, СУСАМ и ЯДКИ.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Замразеният продукт да се съхранява при температура не по-висока от −18 °C. Срок на годност при тези условия: 12 месеца. След размразяване да се съхранява при температура +6 ± 2 °C и относителна влажност на въздуха не по-висока от 75% до 14 дни. Да не се излага на пряка слънчева светлина. Да не се замразява повторно. Опаковано в защитна атмосфера.

Информация за производител

LASKA
Фирма: Laska Ukraine
Телефон: (0522)56-73-95
Адрес: 25014, м. КРОПИВНИЦЬКИЙ вул. РУСЛАНА СЛОБОДЯНЮКА, 215
LASKA

Често разглеждани

Пастила ябълка/малина KOSSA FRUIT

15 г 46,67 €/кг

0,70 €
Купи
Десерт пана-кота с плодове

190 г 10,49 €/кг

1,99 €
Купи
Млечен десерт манго Карумс

45 г 22,67 €/кг

1,02 €
Купи
Пастила ябълка/касис KOSSA FRUIT

15 г 46,67 €/кг

0,70 €
Купи
Торта Медовик Tarta

290 г 17,21 €/кг

4,99 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти