Количка

Риба

Мойва вакуум МВ

200 г 27,50 €/кг

5,50 €
Купи
Скумрия вакуум МВ

300 г 83,00 €/кг

24,90 €
Купи
-30%
Филе от сьомга в собствен сос RIANXEIRA

110 г 28,64 €/кг

3,15 € 4,50 €
Купи
-30%
Риба тон в зехтин RIANXEIRA

111 г 30,90 €/кг

3,43 € 4,90 €
Изчерпано
-30%
Филе от риба тон мелва в зехтин UBAGO

115 г 33,48 €/кг

3,85 € 5,50 €
Купи
-30%
Филе от риба тон в зехтин UBAGO

115 г 29,83 €/кг

3,43 € 4,90 €
Изчерпано
Сардини без кожа и кости UBAGO

120 г 33,25 €/кг

3,99 €
Купи
Сардини в марината UBAGO

120 г 24,92 €/кг

2,99 €
Купи
Сардини в зехтин UBAGO

120 г 24,92 €/кг

2,99 €
Купи
Сардини в зехтин RIANXEIRA

65 г 44,62 €/кг

2,90 €
Купи
Сардина в зехтин Rianxeira

85 г 30,59 €/кг

2,60 €
Изчерпано
-30%
Рибни кюфтенца в доматен сос Рижско злато

240 г 4,96 €/кг

1,19 € 1,70 €
Изчерпано
Миди пушени в олио Banga

120 г 25,50 €/кг

3,06 €
Изчерпано
Сьомга в олио лимон Banga

120 г 25,50 €/кг

3,06 €
Изчерпано
Сьомга в сос терияки Banga

120 г 25,50 €/кг

3,06 €
Купи
Сьомга в олио Banga

120 г 23,42 €/кг

2,81 €
Купи
Дроб от треска Banga

121 г 32,23 €/кг

3,90 €
Купи
Сардини в Зехтин

81 г 31,48 €/кг

2,55 €
Изчерпано
-30%
Скумрия филе в доматен сос Рижско злато

190 г 12,21 €/кг

2,32 € 3,32 €
Изчерпано
-30%
Cайра в олио Amberfish

190 г 16,79 €/кг

3,19 € 4,55 €
Изчерпано
Риба Тон в Зехтин Banga

160 г 12,75 €/кг

2,04 €
Изчерпано
Филе от Риба Тон в Зехтин Kaija

160 г 25,56 €/кг

4,09 €
Купи
Дроб от треска в собствен сос Banga

230 г 23,91 €/кг

5,50 €
Изчерпано
Продукти