Количка

Млечни десерти

Еклери с карамелен крем VATSAK

210 г 16,67 €/кг

3,50 €
Купи
Еклери с ванилов крем VATSAK

210 г 18,57 €/кг

3,90 €
Купи
3D десерт круша VATSAK

110 г 44,55 €/кг

4,90 €
Купи
3D десерт праскова VATSAK

110 г 44,55 €/кг

4,90 €
Купи
3D десерт вишна VATSAK

110 г 44,55 €/кг

4,90 €
Купи
3D десерт ябълка VATSAK

110 г 44,55 €/кг

4,90 €
Купи
Медени топчета HONEY BEE

250 г 23,60 €/кг

5,90 €
Купи
Френски еклери ЛАСКА

200 г 17,50 €/кг

3,50 €
Изчерпано
Профитероли ЛАСКА

120 г 20,83 €/кг

2,50 €
Изчерпано
Млечен десерт кактус САВУШКИН

40 г 25,50 €/кг

1,02 €
Купи
Млечен десерт ягода КАРУМС

45 г 22,67 €/кг

1,02 €
Купи
Пудинг с плодов вкус RICO

320 г 9,06 €/кг

2,90 €
Купи
Крем десерт Kārums с вкус на ванилия

150 г 12,67 €/кг

1,90 €
Изчерпано
Крем десерт Kārums с вкус на карамел

150 г 12,67 €/кг

1,90 €
Изчерпано
Пудинг асорти RICO

390 г 5,64 €/кг

2,20 €
Купи
Сирники Валесто

280 г 18,07 €/кг

5,06 €
Изчерпано
Млечен десерт протеин ягода

40 г 37,00 €/кг

1,48 €
Изчерпано
Млечен десерт протеин ванил

40 г 37,00 €/кг

1,48 €
Изчерпано
Млечен десерт протеин шоколад

40 г 37,00 €/кг

1,48 €
Изчерпано
Млечен десерт пломбир с мак Карумс

45 г 22,67 €/кг

1,02 €
Изчерпано
Млечен десерт карамел Карумс

45 г 22,67 €/кг

1,02 €
Купи
Млечен десерт ванил Карумс

45 г 22,67 €/кг

1,02 €
Купи
Млечен десерт манго Карумс

45 г 22,67 €/кг

1,02 €
Купи
Млечен десерт шоколад Карумс

45 г 22,67 €/кг

1,02 €
Изчерпано
Продукти